SPF

CeraVe'nin hikayesi 2005 yılında uzmanların kuruluk, kuruluk kaynaklı kaşıntı hissi ve cilt kusuru gibi pek çok cilt probleminin ortak noktası olduğunu fark etmesiyle başladı: cilt bariyerinin bozulması. Dermatologlarla* birlikte geliştirilen CeraVe, cildin koruyucu bariyerini onarmaya yardımcı olmak için  teknolojiyle geliştirilmiş 3 temel seramid içeren cilt bakım ürünleri sunuyor.

MVE Teknolojisi ile seramidlerin formülasyonu CeraVe'nin doğuşuydu. 3 temel seramidin karışımına ek olarak seramidle zenginleştirilmiş formülümüzü uzun süre boyunca kademeli olarak serbest bırakan MVE teknolojisine sahip cilt bakım ürünleri serisine sahibiz. Ürün, uygulandıktan sonra da salınmaya devam ederek cildinizi gün boyu nemlendirir.

FeaturedArticle_DevDerms

Dermatologlarla* Geliştirilen Cilt Bakımı

CeraVe, Amerika’daki dermatologların 1 numaralı tavsiyesi**. İster hassas, yağlı, akneye eğilimli, karma veya normal cildiniz için ürünlere ihtiyacınız olsun, ister nemlendirici bir serum, gün boyu nem sağlayan nemlendirici bir krem, veya hem yüz hem de vücut için kullanılabilen bir ürüne ihtiyacınız olsun, CeraVe size geniş ürün portföyüyle yardımcı olacaktır.

*Dermatologlar tarafından belirtilen bilgi ve ihtiyaçlar esas alınarak geliştirilmiştir.

**2022 Ağustos ayında sona eren ve 12 aylık dönemi kapsayan IQVIA ProVoice araştırma sonuçları esas alınmıştır.

Message
Download Chrome