SPF

Hyalüronik asit vücudun doğal olarak ürettiği bir şekerdir. Ciltte yüksek konsantrasyonlarda bulunan hyalüronik asit, cildinizin nem dengesini korumak için gereklidir ve cildinizin dolgunluğundan ve hacminden sorumludur. Cildin doğal hyalüronik asit üretimi yaşla birlikte azalabilir, bu nedenle cildi bu bileşeni içeren cilt bakım ürünleriyle desteklemek önemlidir.

Hyalüronik Asit Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Hyalüronik asit temizleyicilerde, micellar sularda, losyonlarda, kremlerde ve serumlarda bulunabilir. Nemlendirici ve rahatlatıcı faydaları için bu ürünleri belirtildiği şekilde kullanın.

  • Hyalüronik asit cildin doğal nem seviyesini korumaya yardımcı olur. Hyalüronik asit cildinizin yüzeyini nemlendirmeye yardımcı olur.

  • Cildinizde doğal olarak hyalüronik asit bulunur. Hyalüronik asit seviyeleri zamanla azalabilir ve bu da cildin nem yenileme yeteneğini azaltabilir.

  • Hyalüronik asit, tüm cilt tipleri için son derece etkili bir nemlendirici maddedir ve eller ve ayaklar da dahil olmak üzere kuru cilde uzun süreli nem kazandırmaya yardımcı olabilir.

  • Hyalüronik asit, nemlendirmeye yardımcı bir bileşen olarak geniş bir ürün yelpazesinde kullanılır ve cildi nemlendirmeye yardımcı olmak için genellikle salisilik asit ve retinol gibi bileşenler içeren ürünlerde bulunabilmektedir.

  • Hyalüronik asit tüm cilt tipleri için ideal bir bileşendir. Hyalüronik asit seviyeleri yaşla birlikte doğal olarak azalabilir, bu nedenle cildinizi bu bileşenle destekleyebilecek cilt bakım ürünlerini seçmek önemlidir.

Message
Download Chrome