SPF
Kapak görseli

Developed with dermatologists

CERAVE HAKKINDA GERÇEKLER

  • Ürünlerimiz, cilt için gerekli 3 temel seramidin (seramidler 1, 3 ve 6-II), yağ asitlerinin ve diğer lipitlerin bir karışımı ile formüle edilmiştir.
  • MultiVesicular Emülsiyon Dağıtım Teknolojisi (MVE), ürünlerimizin çoğunun gün boyu nemlendirici aktif bileşenler salmasına olanak tanır.

İlk Günden Beri Dermatologlarla* Birlikte Geliştirildi

Başlangıçtan bu yana dermatologlar CeraVe hikayesinin ayrılmaz bir parçası oldu. Yolculuğumuz, önde gelen cilt uzmanlarının uzmanlığının rehberliğinde, cilt bakımında yeni bir standart yaratma vizyonuyla başladı. Dermatologların cilt görünümüne ilişkin görüşleri ve kuru cilt, akneye eğilim gösteren cilt gibi cilt endişelerine ilişkin anlayışları portföyümüzün şekillenmesinde hayati önem taşıyor. Bu işbirliği salt istişarenin ötesine geçiyor; bu, her CeraVe ürününün profesyonel bilgi ve cildin sağlıklı görünümüne sarsılmaz bir bağlılıkla üretilmesini sağlayan derin ve devam eden bir ortaklıktır. Dermatologlarla* çalışma taahhüdümüz sadece tarihimizin bir parçası değil; yarattığımız her üründe yenilediğimiz bir sözdür.

Developed with dermatologists

İlk Günden Beri 3 Temel Seramid ile Zenginleştirildi

Seramidler, CeraVe'nin cilt bakımı yaklaşımının temel taşıdır. Cildin doğal bariyerini korumadaki kritik rolünün bilincinde olarak, markanın başlangıcından bu yana ürünlerimize üç temel seramid aşılıyoruz. Bu seramid üçlüsü (1, 3 ve 6-II) cildi nemlendirmek ve gerekli nemi hapsetmeye yardımcı olmak için sinerji içinde çalışır. Dermatologlarla birlikte* geliştirilen mükemmel formülasyonlarımız, cildin koruyucu bariyerini korumaya ve nem kaybını önlemeye yardımcı olur.

Developed with dermatologists

İlk Günden Beri MVE Teknolojisiyle Geliştirildi

CeraVe'nin yenilikçiliğinin merkezinde, ilk günlerimizden beri kullandığımız yenilikçi bir dağıtım sistemi olan MultiVesiküler Emülsiyon (MVE) Dağıtım Teknolojimiz bulunmaktadır. Dermatologlarla birlikte* geliştirilen MVE Dağıtım Teknolojisi, seramidle zenginleştirilmiş formülümüzü uzun bir süre boyunca serbest bırakarak uzun süreli nemlendirme ve nem bariyer desteği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Portföyümüzdeki pek çok üründe yer alan bu mekanizma, bileşenlerin istikrarlı ve kontrollü bir şekilde salınmasına olanak tanıyarak cilde gün boyunca sürekli nemlendirme ve koruma sağlar.


*Dermatologlar tarafından belirtilen bilgi ve ihtiyaçlar esas alınarak geliştirilmiştir.

Developed with dermatologists
Message
Download Chrome